Muscle banda pořádala svůj první sraz amerických aut a naše půjčovna si ho nemohla nechat ujít.

Akce se konala v pátek 29.7.2022 na autodromu Sosnová, náš Dodge Challenger by se ztratil v davu a navíc byl zrovna na výpůjčce, proto jsme vyjeli s nepřehlédnutelnou a jedinečnou Corvette C7. Na srazu byly k vidění pouze dvě Corvette C7, z toho jedna, ta hezčí, byla samozřejmě naše. 🙂

Účastníci, kteří si chtěli užit jízdu na okruhu naplno, měli možnost přijet již okolo 8 hodiny kdy na okruhu nebylo tolik aut. Oficiální začátek akce byl v 11:00, v tu chvíli už se začal areál zaplňovat spoustou krásných amerických vozů, zejména Mustangů a Challengerů. Po celou dobu bylo možné si zakoupit jízdy na závodním okruhu, což bylo hlavním lákadlem celé akce.

Ve 14:30 se všechna přítomná vozidla seřadila na startovní čáru okruhu a jela se spanilá jízda. Po odjetí třech kol se auta zaparkovala zpět na výstavní plochu a začal odpolední program.
Slova se ujali @klucizmyčky, kteří jsou známí zejména na Instagramu a TikToku, ti měli připravené různé soutěže o zajímavé a hodnotné ceny.

Samozřejmě nechybělo burácení motorů, řvaní z výfuků a kvílení pneumatik, ze kterých byl cítít zápach jak z pálících se gum.
Všichni přihlížející měli možnost po celý den sledovat nadšené jezdce, mezi kterými se našli i opravdový machři.

Počasí vyšlo pěkné, sem tam sice spadla nějaká ta deštivá kapka, ale většinu času svítilo sluníčko, což celou akci zatraktivnilo.

GR8cars.cz – pronájem amerických sportovních vozů